Kullanım Şartları

Aşağıdaki hüküm ve koşullar, CyberQuotePte Ltd (CQ) tarafından sahip olunan ve işletilen bu siteyi kullanımınızı yöneliktir. Bu siteyi kullanarak veya siteden herhangi bir materyal indirerek, bu hüküm ve koşulları okuyup anladığınızı ve bunlara bağlı kalacağınızı ve bu sitenin kullanımına ilişkin tüm geçerli yasa ve düzenlemelere uyacağınızı kabul ediyorsunuz. Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmayın.

CQ, bu sitede ve bu hüküm ve koşullarda istediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu siteyi kullanmaya devam etmeniz, yeni veya değiştirilmiş hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

GARANTİLER VE FERAGATNAME
CQ, bu sitede yer alan Materyallerin doğru ve güvenilir olmasını amaçlamaktadır. Ancak bu Materyaller teknik yanlışlıklar, yazım hataları veya diğer hatalar içerebilir. CQ herhangi bir zamanda bu Materyallerde düzeltmeler veya başka değişiklikler yapabilir. CQ, ürünlerinde, programlarında ve hizmetlerinde herhangi bir zamanda düzeltme, modifikasyon, geliştirme, iyileştirme ve diğer değişiklikleri yapma veya herhangi bir ürün, program veya hizmeti önceden haber vermeksizin durdurma hakkını saklı tutar.

Bu Sitedeki Malzemeler “Olduğu Gibi” Sağlanmıştır. Burada yer alan Uygulama Notları, Referans Tasarımları ve Diğer Bu Tasarım Materyallerinin Sadece Örnek Olarak Verildiğini ve Bu Materyalleri Kullanırken Kendi Bağımsız Analizinizi ve Kararınızı Kullanacağınızı Kabul Ve Kabul Edersiniz. Cq, Bu Materyalleri veya Ürün Tasarımlarınızı Kullanımınız veya Cq.  tarafından sağlanan herhangi bir uygulama destekten kaynaklı hiçbir yükümlülük üstlenmez. Bu Sitede Verilen Bilgilerin Kullanılması Cq’den veya Üçüncü Bir şahıstan, Cq’nin veya Üçüncü bir Şahsın Patentleri veya Diğer Fikri Mülkiyet Hakları Altında Bir Lisans Gerektirebilir.

Her Durumda, Cq’den Satın Alınan Herhangi Bir Ürün, Cq’nin Satış Hüküm ve Koşullarına Tabidir, Bu hüküm ve koşullar Ürünü Satın Almak İçin Herhangi Bir Sipariş Vermeden Önce Dikkatle İncelenmelidir ve Bu Sitede Sağlanan Materyaller Cq Ürünleri veya Bu Materyallerin Tüm Zımni Garantileri ve Koşulları, Belirli Bir Amaca Uygunluk, Mülkiyet ve Herhangi Bir Üçüncü Şahıs Fikri Mülkiyet Hakkının İhlal Edilmemesi dahil, ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir amaç için uygunluğu Konusunda Herhangi Bir Garanti veya Temsil Oluşturmaz.

SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI
Hiçbir Durumda Cq veya Tedarikçileri, Bir Sözleşme Davası, İhmal veya Bu Sitenin Kullanımından Kaynaklanan Veya Ortaya Çıkan Diğer Haksız Davalarda Dolaylı, Özel, Tesadüfi veya Sonuç Olarak Oluşan Zararlar Dahil olup Bunlarla Sınırlı Olmayacak şekilde Cq veya Yetkili bir Cq Temsilcisinin bu şekildeki zararların ihtimali üzerine tavsiye alınmış olması gözetilmeksizin Herhangi Bir Zarardan Sorumlu Olmayacaktır.

BU SİTEDE MEVCUT YAZILIMLA İLGİLİ ÖZEL BİLDİRİM.
Bu Siteden İndirilebilecek Her türlü Yazılımın (“Yazılım”) Telif Hakkı vardır. Bu Yazılımın Kullanımı, Varsa, Bu Yazılıma Eşlik Eden veya Bu Yazılımla Birlikte Verilen Lisans Sözleşmesinin (“Lisans Sözleşmesi”) hükümlerine tabidir.Kullanıcı, Lisans Anlaşması Koşullarını Kabul Etmeden Önce Bir Lisans Anlaşması İçeren veya Birlikte Verilen Herhangi Bir Yazılımı Yükleyemeyecektir. Yazılımın Lisans Sözleşmesine Uygun Olmayan Herhangi Bir Şekilde Çoğaltılması veya Yeniden Dağıtılması Açıkça Yasaktır ve Hukuki ve Cezai Cezalara Yol Açabilir.

Yukarıdakilerle sınırlandırılmaksızın, Yazılıma ait Lisans Sözleşmesinde yeniden kopyalanması veya dağıtımına yönelik açıkça bir izin verilmediği sürece, Yazılımın daha fazla kopyalanması veya dağıtılması için farklı bir lokasyonda yeniden kopyalanması veya çoğaltılması yasaklanmıştır.