Gizlilik Politikası

Bu Site ile, CyberQuotePte Ltd (CQ) size ürün bilgileri, basın bültenleri ve ortak bilgileri dahil olmak üzere çeşitli kaynaklara erişim sağlar (halihazırda bulunan veya gelecekte Site aracılığıyla sağlanan hizmetler, topluca “Hizmetler”). Bu Gizlilik Politikası Bildiriminde yapılacak herhangi bir değişiklik burada yayınlanacaktır.

CQ, müşterilerinden ve Web sitesi ziyaretçilerinden gelen bilgilerin ve kişisel iletişimlerin gizliliğini, mümkün olan en geniş kapsamda CQ’nun, ortaklarının, çalışanlarının ve müşterilerinin meşru menfaatlerini yasalara uygun olarak koruyacaktır. Web sitemize gelen ziyaretçilerden toplanan bilgilerin kaybını, kötüye kullanımını ve değiştirilmesini korumak için CQ, uygun fiziksel, elektronik ve yönetsel güvenlik politikalarına ve prosedürlerine sahiptir.

Kişisel Bilgilerin Toplanması
Genel olarak sitemizi herhangi bir kişisel bilgi vermeden ziyaret edebilirsiniz. Bazı durumlarda, CQ sizden adınız, e-posta adresiniz, şirket adınız veya telefon numaranız gibi özel veya hassas olarak değerlendirebileceğiniz kişisel bilgiler isteyebilir. Bu sorulara vereceğiniz yanıt isteğe bağlıdır. CQ bu bilgileri hizmet oluşturmak veya talep ettiğiniz bilgileri, materyalleri veya ilgili bilgileri size sağlamak için kullanabilir.

Online formlarımızı doldurduğunuzda, bize elektronik posta yoluyla iade edilirler. Yanıtlarınız şifrelenmemiş. Elektronik posta yoluyla gönderilen bilgilerin güvenliğini garanti edemeyiz.

Kişisel Bilgilerin Kullanımı
CQ, size daha iyi hizmet sunmak ve daha iyi ürün ve hizmetler geliştirmemize yardımcı olmak için Kişisel Bilgilerinizi kullanabilir. CQ, ürün güncellemeleri ve teknik destek dahil olmak üzere CQ ile ilgili konularda sizinle iletişim kurmak için Kişisel Bilgilerinizi kullanabilir.

Üçüncü Taraflara Açıklama
CQ, sitemizin ziyaretçileri hakkında diğer üçüncü taraflara bireysel veya toplu bilgi sağlamayacaktır. Sizinle ilgili kişisel verileri üçüncü şahıslara satmayız, kiralamayız veya pazarlamayız.

Ödemeler ve Krediler
Bir ödeme yaptıktan sonra, geçerli bir ödeme yöntemi kullanmayı kabul ettiniz. Satın aldığınız kursların / hizmetlerin ücretlerini ödemeyi kabul ettiniz ve bu ücretler için banka veya kredi kartınızdan ücret alma veya diğer ödeme yöntemlerini (otomatik ödeme veya mobil cüzdan gibi) işleme koyma yetkisi verdiniz. CQ, size en uygun ödeme yöntemlerini sunmak ve ödeme bilgilerinizi güvende tutmak için üçüncü taraf ödeme işleme ortaklarıyla birlikte çalışır. Bir satın alma işlemi yaptığınızda, geçersiz veya yetkisiz bir ödeme yöntemi kullanmamayı kabul etmiş olursunuz. Ödeme yönteminiz başarısız olursa ve kaydolduğunuz kursa / hizmete hala erişiminiz varsa, ilgili ücretleri CQ’dan otuz (30) gün içinde ödemekle yükümlüsünüz. CQ, yeterli ödeme almayan herhangi bir kursa / hizmete erişimi engelleme hakkını saklı tutar.